Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaše horory

26. 2. 2008
Napište mi nějaký váš horor na můj email: kobra.kralovska@email.cz





Veronika (10) Hana (11)






Verča a já (majitelka blogu) jsme jednou o letních prázdninách tak trochu blbly.Byly jsme na chatě v Malenovicích. Přesně u hotelu Petr Bezruč. Byl večer - úplněk .Vyli vlci a my jsme se hrozně bály.Rodiče šli do hospody a my zůstaly na chatě samy. Vyvolávaly jsme Boženu Němcovou .Říká se že vyškrábává oči.Nevěřili jsme tomu .Tak jsme to zkusili.... Pořád se nám nedařilo a tak jsme to vzdaly. Najednou Verču začaly pálit oči. A já slyšela hlasy . Říkaly : Přestaňte nebo příjdete o zrak !!! Zařvala jsem . Verča taky a tak jsme radši přestaly a letěli jsme za rodičema .Řekli nám že vykládáme hlouposti tak jsme se sebraly a šli zpět do chaty . Zase jsme slyšely hlasy a letěli jsme zase za rodiči . Verča měla krvavě červené oči a hned jsme jeli na pohotovost. Lékař řekl že je to jen infekce a najednou i já jsem měla stejně červené oči. Lékař tam sebou málem sekl.Ještě jsme si v nemocnici poležely 3 dny . Hned první noc v nemocnici jsme Boženu Němcovou odvolali . Šli jsme k zrcadlu a najednou jsme červené oči neměly........Na tu hrůzu a na tu šílenou bolest nikdy nezapomeneme.










Martina(12) a Kristýna(12)





Byla jsem se svou sestrou Kristýnou sama doma a jí se chtělo na záchod, tak jsme šly obě. Nešlo nám rozsvítit světlo a já jsem se zděsila. A najednou se nám zdálo že nás někdo pozoruje a Kristýna začala ječet. Když jsme se podívaly po celém bytě nikoho jsme neviděly a náš pes Bady k nám přišel se stáhnutým ocasem. Bylo nám to divné, protože nikdy jsme ho tak zděšeného neviděly. Najednou Kikča omdlela a já se málem počůrala strachy. Vzala jsem studenou vodu a polila s ní Kristýnu. Vzbudila se. Najednou jsme něco viděly nějaký stín a nato svítivé červené oči . Kristýna řekla že to byl asi vampír. Tak a bylo to venku počůrala jsem se. Když jsme ty oči viděly podruhé Kika zase omdlela. Když se neprobouzela 10 minut začala jsem mít pořádný strach. Potom se vzbudila. Já jsem byla v obýváku a Kika stále u záchodu.Najednou jsem slyšela jak Kristýna řve.Přiběhla jsem tam a Kika říkala že se jí někdo dotknul .Nechápu jak,ale mě se někdo dotknul také a Kristýna říkala že nikoho neviděla . Najednou jsme viděly ještě zářivjejší oči a obě jsme omdlely.Probudily jsme se v nemocnici se silně pokrvácenýma rukama. Přesně tam kde se nás ten stín dotkl.Pustili nás teprve minulý týden a stále na to nemůžeme zapomenout.




Kateřina ( 11 )



Jednou asi před...3-4 lety jsme byli s mým taťkou a rodinou na chatě.Abych to upřesnila  můj taťka a jeho přítelkyně potom moje teta s jejím přítelem a já.Všichni jsme seděli na terase ,byl hic a hrali jsme žolíka.Taťka s přítelkyní  Janou  (doma ji říkam Janďule) no.. šli se projít kolem obrovského lesa.Zůstali jsme tam jen my tři.Já,moje teta Vlaďka a její přítel Štěpán (říká mi Blaženo tak já jemu Blažeji).
Blažej se šel vyčůrat k nejblížšímu stromu ten byl asi tak dvě minuty od terasy.Zůstala jsem tam jenom s tetou.Koukala jsem pořád někam do neznáma a asi za minutu co odešel Blažej jsem koukla na tetu.Potom jsem se podívala jestli uvidím taťku s Janďulou ale neviděla jsem je.Koukla jsem znovu na tetu ale už tam nebyla.Vůbec nikdo tam nebyl.Byla jsem tam úplně sama.Naše chata byla samotná další byla až dva kiláky od nás.Začala jsem se bát.Kdyby teta odešla řekla by mi to.U terasy nám svítily dvě velké olejové lampy,najednou se začal zvedatvítr.Svouklo to lampičky a tak jsem si šla pro zapalovač všichni ti co semnou byli na chatě byli kuřáci takže o zapalovače 14-dní nebylonouze.Ale žádný jsem v tu chvíli nenašla.Byla jsem asi pět minut po tmě.Za jiných okolností by už tam Blažej byl ale asi se něco zvrtlo....tak nevím.Uplynulo 10...15...20...30....40...50...60 minut byla jsem tam hodinu sama.Tak jsem si sedla a zkoušela jsem volat všem ale vždy ten mobil zazvonil v bundě na židli.Tak jsem začala hrat hru na nootebooku.Zabrala jsem se do hry až jsem zhrůzou zjistila že uplynuly další dvě hodiny...byla půlnoc.Znovu jsem se zabrala do hry.Potom všichni přišli...ja jsem něco slyšela  tak jsem začala ječet.A všichni začali děla ššššššššššššš....že to jsou oni.Řekli mi že taťka s Janďulou obešli les.Blažej prošel lesem a teta šla potichu obejít chatu.Tam se všichni poťapkali bahnem a šli mně vystrašili.Zažila jsem šok ale na druhou stranu to byla i bezva legra.

¨
Marie(11)
 
Jednou když jsem byla s rodiči na chatě byla zima a navíc strašně hodně bouřek.Nemohly sme jet domů protože auto nechtělo nastartovat a ani autobusy nejezdily.Všichni jsme byli vevnitř a máma zase začala říkat že jsme čarodějky.Nikdy jsem tomu nevěřila ale o magii toho vím hodně.Četla jsem si knížku moji olíbenou,je tam seznam vymyšlených kouzel.Teda trvalo mi 60 dní než jsem se alespoň oně pokusila.Byly tam i moje minulé kamarádky Dana a Kristýna.Moc rádi jsme vyvolávaly duchy ale vždy když se to podařilo Kristýna vyjekla a duch se lekl a už se neobjevil.Řeknete si to muselo být prýma.Nebylo to vás můžu ujistit,protože aby nám bylo teplo muselo se taky zatopit a to se muselo ze svahu a potom ještě s těma dřevama nahoru.Jednou když jsem pro dřívý šla já tak se stalo něco co mi z paměti nevymizí inu bylo to tak-normálně jsem nabírala dřívý,už jsem na to byla zvyklá,najednou sem za sebou uslyšela tiché kroky řekla jsem si v duchu že mě chce jenom Dana nebo Kristýna vylekat,když jsem se otočila nikdo tam nebyl,pokrčila jsem rameny a nabírala dříví,už jsem ho měla va rukách když jsem zase za sebou uslyšela kroky otočila jsem se nikdo nebo nic tam nebyl nebo nebylo,na jednou mě něco píchlo do ucha a zafunělo na rameno,bála jsem se otočit ale otočila jsem se dál vím jenom že že mu svítily zeleně oči a omdlela jsem a probudila jsem se v nemocnici,bylo to divné protože mě sem nikdo nemohl dovést,jedině ten dotyčný kterého jsem neůplně viděla.Byla jsem v malém sále otevřeli se dveře a přišel doktor.Řekl mi že jsem byla v šoku a navíc prospala asi TÝDEN.Zeptal se mě jestli si naněco pomatuju.Vylíčila jsem mu to a on jenom otevřel pusu a vyvalil na mě oči a znovu odešel.Já vím že se to nemá ale poslouchala jsem za dveřmi.Doktor říkal něco jako-Sestři!Zapište a pošlete naprosto komukoliv na vyšším místě že zde máme spatření neobyčejného zvířete,napište taky že těchto případů je celkem 40.To je vše,ještě dodal a já běžela na své místo.Od té doby se mi ten samí den zdá o neobyčejně velkém psovi se zelenožlutýma očima který mě honí v lese a vždy mě chytí,zaštěká příjde muž v černém obleku s kudlou  v ruce a mě štípne v uchu a probudím se.




 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

FUJ

(gfguzgá, 19. 9. 2011 17:08)

To s tou kristýnou a martinou je nechutný .…. OMG ….... ona se pomočila

Sorry

(Hanka majtelka blogu, 27. 4. 2009 14:23)

Soráč za to zhe je ten posledni horor tak trochu bílý.Hih nejak mi to blbne.

tý vado

(lilian, 9. 4. 2009 11:16)

to se fakt stalo s tou martinou a Kristýnou????
je faktik hustík jestli si ho někdo nepřečetl ať si ho přečte...dávám palec nahoru

rgrerrgetgr

(hmhfmh, 29. 6. 2008 14:23)

Kateřina (11) NNNNNNUUUUUUUDDDDDDDAAAAAAAAA upee hovadina !!!

Whow

(Jitka Machálková, 4. 4. 2008 16:12)

Spéééér ten horor s tou Martinou a s tou Kristýnou je možná o něco lepsíííí!!!!!!!