Jdi na obsah Jdi na menu
 


Blázni do koní-3.kapitola

7. 9. 2009

Darecek

Bylo pondělí a Terka vstávala do školy.Při oblékání si všimla dopisu.Bylo v něm napsáno,že se má Terka dostavit do obýváku.Tak se sebrala a šla.V obýváku spatřila na zemi malý zabalený dárek.Tak si k němu sedla a začala ho vyvbalovat.V balíku bylo štěňátko ! Terka výskala a pořád si s psíkem hrála. „No jo ale musím ti dát jméno.Co třeba Shadow.Jo to je hezké jméno.Budeš se jmenovat Shadow.“Zatímco si Terka se Shadowem hrála,uběhlo asi půl hodiny a najednou si Terka vzpomněla,že musí běžet do školy...O přestávce.....

A jéje musím se stavit za Kačkou do třídy a připomenout ji,že už zítra je ta velká soutěž“ vzpomněla si Terka a pelášila za Kačkou.Kačka na tu soutěž úplně zapomněla.“Teri stavíme se dneska za Hankou domů a musíme jít k našim koníkům a trénovat“.
.Po škole....Ahoj Hani my jsme úplně zapomněly na tu soutěž“! Vychrlila na Hanku Kačka.“Ups.Jdu si nachystat věci a vyrazíme“.Odpověděla Hanka.“Teri ty ses přihlásila na parkur?“Ptala se Kačka.“Jo a ty?“ Odpověděla Terka. „Já půjdu na drezuru.A ty Hani?“ „Já na steeplechase.“Odtušila Hanka.

Holky,jakto,že jste se tady celý týden ani nezastavily,co?“Hartusil pan Herman.“Taky vás zdravíme pane Hermane.“Odpověděly holky.“Jé promiňte tak ahoj holky ,jakto,že jste se tady celý týden ani nezastavily,co?“Smál se pan Herman.“Tak běžte trénovat vy lenošky!“

Ano pane Hermane.“ Odpověděly sborově holky..Po tréninku....

Holky já jsem tak unavená“.Hartusila Terka.“Zítra je náš velký den.Řekla Hanka. „Tak ho musíme vyhrát za každou cenu.“Dodala Kačka.“Tak čau holky.“Řekla Terka.A všechny se rozešly na jiinou stranu,kde na ně čekala teplá večeře a postel,po náročném dni.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář