Jdi na obsah Jdi na menu
 


StarShine Legacy

22. 5. 2008
Star Shine 1 :


1.Den ve škole

2. Stáje v Jorviku

3. knihovna

4. kda je StarShine?

5. Průmyslový komplex

6. Les

7. Soutěž

Tajemství duchů na koních je první z řady čtyř her o dobrodružství čtyř dívek a jejich zvláštních koní. Hrajete za dívku Lisu, která se právě přistěhovala se svým otcem do malého přímořského městečka Jorvik. První den ve škole si Lisa musí najít místo v novém prostředí. Pozná tu mnoho nových lidí. mezi nimi jsou i tři dívky, které se později stanou jejími kamarádkami -Anne, Linda a Alex.

Lisa jednou náhodou dostane do stájí v Jorviku. Kdysi koně milovala , ale když jí bylo sedm let, spadla z koně. a od té doby se ke stájím nepřiblížila. Ale v Jorviku našla nepbyčekného koně -StarShina - a tak se musí znovu svému strachu postavit. Spolu s nově nalezenými přáteli a Starshinem je Lisa vtažena do tajemného dobrodružství , ve kterém musí vyzkoušet svou vnitřní sílu a získat odvahu k tomu, aby znovu jezdila na koni.


Lisa

Je v Jorviku nováček. Překoná svůj starý strach z ježdění a spřátelí se s výjimečným koněm Starshinem - stejně jako její kamarádky ve chvíli, kdy se jejich životy promění v tajemné dobrodružství.

Lisa má schopnost dávat a léčit život.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář